SMS Warszawa zaprasza

 

UKS Varsovia Warszawa (I,II liga kobiet) sekcja piłki ręcznej kobiet jest uznawana w Polsce za jedną z najlepiej szkolących dziewczęta, wraz z LO 62 zaprasza na nabór do SMS WARSZAWA  do  dwóch klas Liceum (po gimnazjum, po szkole podstawowej) przy Liceum Mistrzostwa Sportowego nr 62 im.Gen. Broni Władysława Andersa, ul. Konwiktorska 5/7.  Liceum nr 62 należy do jednej z najlepszych szkół sportowych w Polsce.  Liceum wychowało wielu wybitnych sportowców i  Olimpijczyków min. Robert Lewandowski, Mateusz Kusznierewicz, Zofia Klepacka, Paweł Zagumny. Szkoła znajduje się w Centrum Warszawy , dzięki czemu posiada bardzo dobre połączenia komunikacji miejskiej (metro, autobus, tramwaj,SKM). Istnieje możliwość zakwaterowania w Bursie Szkolnej.
Dzień Otwarty


21.03.2019r - (czwartek) godz. 17.00 - po gimnazjum
27.03.2019r - (środa) godz. 17.00 - po szkole podstawowej


Liczba miejsc w klasie ograniczona.
Zainteresowane osoby proszę o kontakt z Trenerem:
mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (po gimnazjum)
telefon: 501 099 705
mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (po szkole podstawowej)
telefon: 501 537 756
lub Koordynatorem Sekcji Piłka Ręczna
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 533644788

link: http://www.anders.edu.pl/index.php/rekrutacja/rekrutacja-liceum