Fitness

Fitness na Śródmieściu

 

 

Zapraszamy wszystkie chętne osoby do udziału w zajęciach fitness które odbywają się we wtorki i czwartki  od godz. 15:30 - 17:00 w Zespole Szkół Gastronomicznych w Warszawie przy ul. Poznańskiej 6/8.

Formy które prowadzimy to:

 

FAT BURNING

Zajęcia polegające na wykonywaniu prostych układów choreograficznych w umiarkowanym tempie, zwiększających efektywność spalania tkanki tłuszczowej i poprawiających wydolność tlenową organizmu. Stanowią świetną zabawę dla osób lubiących taniec i dynamiczną muzykę.

 

STEP

Zajęcia kondycyjne składające się z układów choreograficznych wykonywanych na specjalnym stopniu zwanym stepem. W zależności od stopnia zaawansowania choreografie składają się z prostych (STEP) lub bardziej złożonych kroków (STEP MASTER CLASS). Zajęcia korzystnie wpływają na poprawę kondycji oraz koordynacji ruchowej.

 

TBC (ang. Total Body Condition)

Zajęcia o charakterze uniwersalnym, obejmujące kompleksowy zestaw ćwiczeń wzmacniających i wytrzymałościowych z wykorzystaniem hantli, obciążeń na nogi, aktywizujących wszystkie grupy mięśni. Trening ukierunkowany na ogólne wzmocnienie organizmu. Zajęcia polepszają kondycje oraz poprawiają wytrzymałość mięśni.

 

TBC & STRETCHING (ang. Total Body Condition)

Zajęcia TBC połączone z elementami stretchingu czyli trening ogólnorozwojowy zakończony ćwiczeniami rozciągającymi. Zajęcia przeznaczone dla wszystkich pragnących ujędrnić, ukształtować i jednocześnie zrelaksować wszystkie partie ciała. Rozciąganie i uelastycznienie mięśni poprawia ich wytrzymałość i likwiduje przykurcze.

 


Więcej informacji udziela pani Elżbieta Kwiecień pod numerem telefonu 500-465-493