WOM, piłka nożna chłopców kat. młodzież

W dniach 9-22 października rozgrywana jest Warszawska Olimpiada Młodzieży w piłce nożnej chłopców, kat. młodzież.

Harmonogram i wyniki w rozwinięciu.

 

09.10 (środa)
Godz. 10.30 Śródmieście- Włochy 6:0
Godz. 10.30 Wola- Praga Północ 14:0
Godz. 11:15 Śródmieście- Wawer 0:0
Godz. 11:15 Wola- Bielany 7:1
Godz. 12:00 Wawer- Włochy 3:2
Godz. 12:00 Praga Północ- Bielany 3:8

10.10 (czwartek)
Godz. 10.30 Żoliborz- Wesoła 9:0
Godz. 10.30 Ursus- Ochota 1:2
Godz. 11:15 Żoliborz- Rembertów 7:1
Godz. 11:15 Ursus- Wilanów 4:3
Godz. 12:00 Wesoła- Rembertów 3:5
Godz. 12:00 Ochota- Wilanów 5:4

11.10 (piątek)
Godz. 10.30 Targówek- Mokotów 3:0 (w.)
Godz. 10.30 Ursynów- Bemowo 0:3
Godz. 11:15 Targówek- Praga Południe 2:2 (k. 4:3)
Godz. 11:15 Ursynów- Białołęka 3:0
Godz. 12:00 Mokotów- Praga Południe 0:3 (w.)
Godz. 12:00 Bemowo- Białołęka 3:5


Ćwierćfinały
Do ćwierćfinałów awansują 2  najlepsze drużyny z każdej grupy eliminacyjne, które utworzą 4 grupy (G-J).


15.10 (wtorek)
Godz. 10.30 Śródmieście- Targówek 8:2
Godz. 10.30 Wola- Białołęka 7:2
Godz. 11:15 Śródmieście- Rembertów 2:2
Godz. 11:15 Wola- Ursus 7:4
Godz. 12:00 Rembertów-  Targówek 1:5
Godz. 12:00 Białołęka -Ursus 13:5

17.10 (czwartek)
Godz. 10.30 Żoliborz- Wawer  7:3
Godz. 10.30 Ochota- Bielany 3:2
Godz. 11:15 Żoliborz-  Praga Południe 5:3
Godz. 11:15 Ochota- Bemowo 0:8
Godz. 12:00 Wawer- Praga Południe 7:2
Godz. 12:00 Bemowo- Bielany 7:0

Półfinały
Do półfinałów awansują 2  najlepsze drużyny z każdej grupy ćwierćfinałowej, które utworzą 2 grupy (I, II).


18.10 (piątek)
Godz. 10.30 Śródmieście - Wola 0:2
Godz. 10.30 Żolibrz - Wola 8:3
Godz. 11:15 Wawer - Ochota 4:1
Godz. 11:15 Targówek - Białołęka 0:3
Godz. 12:00  Śródmieście - Wawer 3:1
Godz. 12:00  Żoliborz - Targówek 4:3
Godz. 12:45  Wola - Ochota 6:1
Godz. 12:45  Bemowo - Białołęka 1:2

21.10 (poniedziałek)
Godz. 10.30 Śródmieście- Ochota 3:0
Godz. 10.30 Żoliborz- Białołęka 5:3
Godz. 11:15 Wola- Wawer 3:1
Godz. 11:15 Bemowo- Targówek 2:2


Finały
Do finałów awansują po 3 zespoły z grup półfinałowych. Drużyny z pierwszego i drugiego miejsce zmierzą się w półfinale WOM, zaś z drużyny z miejsca trzeciego zagrają o 5 miejsce WOM
22.10 (wtorek)
Godz. 10:30 Wola- Białołęka 6:2
Godz. 10:30 Śródmieście- Żoliborz 1:4
Godz.11:15 Mecz o 5 miejsce  Wawer- Targówek 3:3 (2:0)

Godz. 12:00 Mecz o 3 miejsce Białołęka- Śródmieście 3:1

Godz. 12:00 Mecz o 1 miejsce Wola- Żoliborz 7:2