Kolejny rocznik MOS Varsovia w Ćwierćfinałach Mistrzostw Polski

MOS-Varsovia

Piłkarki ręczne MOS Varsovia, rocznik 1997, zagrają, w dniach 7 - 9 maja, w Turnieju Ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski.

 

Więcej…

"Cel: Reprezentacja" na obiektach MOS-u

W sobotę i w niedzielę, 8-9 maja, na obiektach MOS-u przy Międzyparkowej odbyły się eliminacje warszawskie programu "Cel: Reprezentacja" organizowanego przez firmę Nike.

Program złożony z sesji treningowych, testów sprawnościowych i rozgrywek futbolowych i bazuje na platformie treningowej NIKE Football+. W majowy weekend zawodnicy będą wykonywali testy sprawnościowe, które wcześniej przechodzili Fernado Torres, Ces Fabregas i Zlatan Ibrachimovic .

Zwycięzca będzie miał szansę dołączenia do młodzieżowej reprezentacji Polski w swojej kategorii wiekowej. Więcej na: http://www.celreprezentacja.futbolowo.pl/

Cel reprezentacja

Film

Zdjęcia

 

"Z podwórka na stadion" na Międzyparkowej

Z podwórka na stadion

W środę, 5 maja br. na boisku MOS-u przy ulicy Międzyparkowej odbyły się spotkania eliminacyjne X edycji Turnieju Piłki Nożnej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku".
W tym roku, nagrodą główną, w Turnieju, o którą ma szansę rywalizować każda drużyna, jest wyjazd na San Siro - stadion najsławniejszych włoskich klubów AC Milan i Interu Mediolan.
Eliminacje wygrała drużna trenera Pawła Oziębłowskiego - MOS Varsovia.Chłopcy zagrają w finale wojewódzkim 19 maja. Gratulujemy i życzymy powodzenia! Więcej na temat samego turnieju na: http://zpodworkanastadion.pl/

Tymbark


Piłkarki ręczne Varsovii w półfinałach Mistrzostw Polski

Piłka ręczna

Piłkarki ręczne Varsovii 1996 w miniony weekend, w dniach 30.04 - 02.05 br. rozegrały w Kwidzynie Turniej Ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski Młodziczek.

Podopieczne trenera Tomasza Rongiesa pewnie wygrały z Orlikiem Reszel 29:21 oraz z Dwójką Łomża 20:12.
Musiały uznać wyższość jedynie drużynie gospodarzy - aktualnym Mistrzyniom Polski MTS Kwidzyn 18:31.
Należy jednak przypomnieć, że Nasze zawodniczki grały o rok młodszym składem niż przeciwniczki.

Gratulacje dla całego zespołu!

Więcej informacji na www.varsovia.waw.pl