Varsovia Cup 2010

 

W weekend 7-9 maja z inicjatywy MOS "Varsovia" i trenera Tomasza Dworniczuka odbył się "I Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt rocznika 1999 Varsovia Cup 2010".

Varsovia Cup 2010

Mecze rozgrywane były w hali przy ul. Ossowskiego 25.

Relacja

 

 

 

Przetarg na projekt hali sportowej ogłoszony!

Miło nam poinformować, że ogłoszony został przetarg na "Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla budowy sali sportowej oraz schroniska młodzieżowego na terenie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego nr 3 przy ul. Międzyparkowej 4".
Szatnie sali zespołu sportowego, mają być połączone przejściem podziemnym z nowo wybudowanym boiskiem.

Więcej…

Kolejny rocznik MOS Varsovia w Ćwierćfinałach Mistrzostw Polski

MOS-Varsovia

Piłkarki ręczne MOS Varsovia, rocznik 1997, zagrają, w dniach 7 - 9 maja, w Turnieju Ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski.

 

Więcej…

"Cel: Reprezentacja" na obiektach MOS-u

W sobotę i w niedzielę, 8-9 maja, na obiektach MOS-u przy Międzyparkowej odbyły się eliminacje warszawskie programu "Cel: Reprezentacja" organizowanego przez firmę Nike.

Program złożony z sesji treningowych, testów sprawnościowych i rozgrywek futbolowych i bazuje na platformie treningowej NIKE Football+. W majowy weekend zawodnicy będą wykonywali testy sprawnościowe, które wcześniej przechodzili Fernado Torres, Ces Fabregas i Zlatan Ibrachimovic .

Zwycięzca będzie miał szansę dołączenia do młodzieżowej reprezentacji Polski w swojej kategorii wiekowej. Więcej na: http://www.celreprezentacja.futbolowo.pl/

Cel reprezentacja

Film

Zdjęcia